O NÁS

Společnost Ersom s.r.o. nabízí stroje a linky především pro výrobce nápojů v potravinářském průmyslu a odvětvích, kde je požadováno plnění kapalin do spotřebitelských obalů.

Jsme rodinná společnost zabývající se vývojem a výrobou dílčích technologií a výrobních celků pro potravinářský průmysl. V oboru působíme již od roku 1966. Základem našeho podnikání je dobré řemeslo a hledání nových řešení. Používáme nejmodernější technologie a současně klademe důraz na jednoduchou montáž i údržbu všech zařízení. Naším cílem je poskytnout i těm nejmenším zákazníkům kvalitu, která je běžně dostupná u velkých výrobců a mezinárodních koncernů.

I Chcete více informací?

Popište např. velikost výroby, požadované objemy, druh tekutiny, potraviny apod. V případě nejasností nás neváhejte kontaktovat telefonicky.
Požadujete-li připojit dokumentaci, obrázky apod.

Jsme rodinná společnost zabývající se vývojem a výrobou dílčích technologií a výrobních celků pro potravinářský průmysl. V oboru působíme od roku 1966. Používáme nejmodernější technologie a současně dbáme na jednoduchou montáž i údržbu.

© 2020 Ersom s.r.o

Kontakty

Ersom s.r.o
Masarykova 2853
Havlíčkův Brod
580 01
IČO: 28802098
DIČ: CZ28802098
+420 774 330 980
info@ersom.cz